demo slide 1

Hakkımızda

Firmamız; Sefa Meydanı Halı Yıkama&Temizlik Hizmetleri adı altında uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterileriniz tüm İstanbul'da her türlü ev, ofis ve işyeri temizlik hizmetleri ile aynı zamanda yerinde ve fabrikada halı yıkama siparişlerinizi evlerinizden teslim alıp en iyi şekilde temizleme hizmetini gerçekleştirdikten sonra tekrar evinize servis etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmakta olan ve müşteri memnuniyetini her daim ilk planda tutarak bu düşüncesini ilke haline getirmiş olan Sefa Meydanı Halı Yıkama&Temizlik Hizmetleri profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

TEMİZLİKTE SON NOKTA; Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Ulus, Etiler, Arnavutköy, Ortaköy, Bebek, Balmumcu, Gayrettepe, Dikilitaş, Fulya, Teşvikiye, Kurtuluş, Feriköy, Nişantaşı, Nispetiye Bölgesi'nde Motorlu Kuryelerimiz ile Özel Temizlik servis hizmeti sunmaktayız...

Hızla büyüyen hizmet sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı bir anlayışla hizmet vermeyi
amaç edinen firmayız. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki temizlik hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun ulaştığınız halı yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat gözlemliyoruz. Günümüz yaşantısında sadece hizmet sektöründe değil her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır.

Bizler firma olarak bu güven sorununu ortadan kaldırmak için uğraş veriyoruz. Biliyoruz ki
insanlara verilen sözler tutulduğunda, kaliteli hizmet sunulduğunda ve bu anlayış süreklilik kazandığında insanların güveni kazanılacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmek ilkemizdir. Bu felsefemize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmemekteyiz. Bu bilinçle sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, tertipli, güzel ahlaklı, güvenilir ve sosyal ilişkileri iyi olan personellerle çalışmaktayız.

BİZ SİZLERE GÜVENİ VE KALİTELİ HİZMETİ GARANTİ EDİYORUZ.